Brak pomysłu na weekend? Wybierz się do kina!

Jeśli twoja praca na co dzień dostarcza ci duże dawki stresu i wiąże się z aktywnością fizyczną, idealnym odpoczynkiem będzie dla ciebie udanie się na seans filmowy i relaks przed kinowym ekranem. To także świetny pomysł na spotkanie z przyjaciółmi. Kino świetnie sprawdzi się też w roli miejsca pierwszej randki. Gdyby partner okazał się nam nie najbliższy i zamknięty w sobie, zawsze można prowadzić rozmowę w oparciu o wrażenia z obejrzanej produkcji. Jeśli więc szukasz pomysłu na niestandardowe spędzenie czasu, Helios w Płocku na pewno znajdzie na to radę!

Helios w Płocku proponuje bardzo zróżnicowany repertuar. Satysfakcojnujące pozycje znajdzie koneser filmowy, ale także osoba, która nie jest ekspertem, a po prostu lubi relaks przed ekranem z paczką popcornu w ręku. Nie tylko dorośli mogą korzystać z tego, co przygotowuje Helios w Płocku. Dzieci także mają w czym wybierać! W godzinach przystępnych dla najmłodszych (zwykle popołudniowych) emituje się kultowe animacje, najnowsze ekranizacje znanych, książkowych baśni czy powieści. Podczas oglądania tego typu filmów świetnie może się bawić cała rodzina, nie tylko nasze pociechy. Zdrowa dawka śmiechu gwarantowana!

Helios w Płocku ma w swoim programie miejsce na projekty specjalne. Są to:

-Kino Konesera- tworzą je produkcje często licznie honorowane prestiżowymi nagrodami, o ich odpowiedni wybór dba znany i ceniony krytyk filmowy Tomasz Raczek, co gwarantuje wysoką jakość emitowanych filmów;

-Kino Kobiet- stworzone z myślą o przedstawicielkach płci pięknej, emisjom filmów towarzyszy „luźna”, relaksująca atmosfera niczym na kawie u najlepszej przyjaciółki;

-Maratony Filmowe- propozycja dla „nocnych marków”, ale także osób, które marzą o spędzeniu kilku godzin w niepowtarzalnym klimacie;

-Kino na Temat- filmy emitowane w ramach tego projektu poruszają ważne sprawy społeczne, nurtujące świat ostatnie wydarzenia;

-Helios dla dzieci- zapewnia dzieciom spędzenie miłych chwil pełnych pozytywnych emocji podczas oglądania najnowszych animacji.

Helios w Płocku chętnie gości w swoich salach uczniów, od przedszkolaków po licealistów. Oferuje atrakcyjne ceny i, np. darmowe bilety dla opiekunów grup. Pomysł wyjazdu do kina powinni rozważyć nauczyciele historii czy wiedzy o społeczeństwie, korzystając z bogatej oferty Kina na Temat.

Ofertą kina mogą zainteresować się także przedsiębiorcy, właściciele firm. Helios w Płocku oferuje wynajem sal, ale także możliwość emitowania reklam bezpośrednio przed seansami. Możemy mieć pewność, że taka reklama dotrze do wielu odbiorców, Polacy chętnie wybierają się do kina, a materiał oglądany na dużym ekranie jest bardziej sugestywny i przekonujący niż widziany w wersji domowej.

Helios w Płocku oferuje szeroki wachlarz usług. Ma niewiele wspólnego z pierwszymi niewielkimi salami kinowymi powstałymi przed laty. Dzisiaj emisja filmów to tylko podstawa działalności kina, towarzyszy temu wiele innych, fascynujących atrakcji. Jak będą wyglądać kina w przyszłości? Trudno to sobie wyobrazić, patrząc na wysoki poziom dzisiejszych tego typu obiektów.

Autor: Do kina we dwoje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *