Zabawki idealne dla ludzi biznesu

Nie od dzisiaj wiadomo, że biznesmeni i ludzie bogaci używają rzeczy, które są z wyższej półki i, które są jakościowo lepsze i doskonalsze. Jest wiele produktów z rynku premium i to w każdej kategorii codziennego życia. Każdą rzecz, którą się kupuje, można nabyć w wersji taniej i ogólnodostępnej oraz w wersji prestiżowej i dostępnej jedynie dla ludzi z zasobnym portfelem. Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom ludzi bogatych producenci wymyślają rzeczy, które są jakościowo lepsze aniżeli te zwyczajne a także są o wiele droższe. Zabawki idealne dla ludzi biznesu to między innymi produkty marki apple, które przez wiele lat istnienia na rynku uzyskały status rzeczy z najwyższej półki. Logo z nadgryzionym jabłkiem jest przecież znane na całym świecie i każdy wie, że są to rzeczy na naprawdę wysokim poziomie, jeśli chodzi o jakość wykonania oraz o cenę. O tym, że coś jest dobre dla ludzi bogatych świadczy między innymi cena. Jeśli jest ona odpowiednio wysoka to taki produkt zasługuje na zainteresowanie ze strony ludzi biznesu. Na pewno do takich produktów można zaliczyć właśnie wszystko to, co powstaje w dolinie krzemowej pod nazwą apple.

Rynek dóbr luksusowych ma się w Polsce doskonale, ponieważ pobyt na zabawki dla najbogatszych nigdy nie zmaleje. Wynika to z prostej przyczyny, mianowicie takiej, że ludzie bogaci z reguły są cały czas bogaci. Nie tracą nagle pieniędzy, a towary, które kupują regularnie wymieniają sobie na nowe. Tak jest właśnie wówczas, kiedy kupują produkty apple, bo wypuszczane są one na rynek modelami. Co pół roku wychodzi nowy model telefonów, komputerów czy tabletów, a ludzie bogaci nie żałują sobie pieniędzy na nową kolekcję czy nowy model. Pisząc o ludziach bogatych mamy na myśli oczywiście również tych, którzy prowadzą swoje biznesy i robią to najlepiej jak potrafią, jeśli nie doskonale. Dzięki temu, że ludzie biznesu mają ogromne moce nabywcze rynek dóbr luksusowych ma się właśnie dlatego doskonale. Szczerze mówiąc to marka apple jest raczej jedną z tańszych jeśli chodzi o dobra luksusowe. Ale niektóre pojedyncze egzemplarze telefonów tej marki robione na zamówienie mogą kosztować nawet miliony dolarów. Ludzie bogaci i ludzie biznesu mają przecież dostęp do ofert premium, dzięki czemu mogą wybierać pośród dziesiątek różnych towarów i produktów luksusowych.

Wiadomo, że przecież wszystkie dobra luksusowe są również produkowane seryjnie. Ale zdarza się, że na specjalne zamówienie można mieć dowolny przedmiot z najwyższej półki. Wtedy jednak cena takiego przedmiotu może przyprawić o zawrót głowy nawet największych biznesmenów i prezesów największych korporacji. Za produkt marki apple robiony na specjalne zamówienie z wykorzystaniem złota i diamentów trzeba wydać kilkaset tysięcy dolarów, co oczywiście oznacza, że produkt ten dostępny jest jedynie dla naprawdę finansowych potentatów. To jest podobnie jak z luksusowymi samochodami. Można mieć luksusowe auto ale z fabryki seryjnej a można mieć luksusowe auto wykonane na specjalne życzenie i na nasze specjalne zamówienie. Tylko, że wtedy musimy dopłacić przynajmniej kilkakrotnie więcej aniżeli cena bazowa. Pisząc więc o marce apple nie można zapominać, że to wcale nie są jakoś kosmicznie drogie produkty. Pomimo to, używają ich najbogatsi oraz ludzie ze świata finansów i biznesu. Bo nie tylko cena świadczy o tym, że jest to dobro luksusowe. Świadczy o tym również marka i uznanie firmy, która takie dobra produkuje. A dla naprawdę obrzydliwie bogatych ludzi możliwe jest indywidualne zamówienie towaru z najdroższych materiałów.

1 thought on “Zabawki idealne dla ludzi biznesu”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *